strona główna pakiet biurowy system operacyjny przeglądarka www dlaczego za darmo? autor stronyMASZ WYBÓR. NIE PRZEPŁACAJ!


Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić na oprogramowaniu znaczne sumy pieniędzy nie łamiąc przy tym prawa? OpenOffice.org to pakiet biurowy będący doskonałym zamiennikiem dla MS Office. Znajdziesz w nim programy Writer, Calc i Impress - odpowiedniki Worda, Excela i Powerpointa dorównujące im, a czasami przewyższające je możliwościami! Format plików OpenOffice.org to XML, dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowany dokument otworzysz dowolnym edytorem (choćby notatnikiem), na dowolnym komputerze. Dodatkowo - pliki generowane przez OpenOffice.org są o połowę mniejsze niż .doc, .xls, czy .ppt. Opisywany tutaj pakiet biurowy możesz legalnie instalować na dowolnej liczbie komputerów i wykorzystywać dla dowolnych celów> Nie musisz płacić za to ani grosza!

Poniżej znajdziesz opis najważniejszych programów. Zobacz, co potrafią elementy pakietu biurowego OpenOffice.org!WRITER - EDYTOR TEKSTU


Możliwość importu i eksportu wielu typów dokumentów i ich szablonów - od HTML do MS Office XP! Możesz bez przeszkód pracować ze swoimi znajomymi, współpracownikami niezależnie od tego, jakiego systemu operacyjnego i wersji oprogramowania używają.

Funkcja autopilota bezboleśnie przeprowadzi Cię przez proces tworzenia nawet bardzo złożonych dokumentów. Wystarczy, że odpowiesz na parę pytań a program sam przeprowadzi Cię przez cały proces.

Bezpośrednie połączenie z wieloma programami pocztowymi. Wystarczy parę kliknięć a wybrany dokument znajdzie się w rękach tej osoby, która go potrzebuje.

Funkcja autokorekty pomaga w pisaniu. Cały czas próbuje odgadnąć to, co chcesz napisać. Możesz zatwierdzić propozycje wciskając enter lub po prostu pisać dalej.

Funkcje indeksujące sprawiają, że po dokumencie możesz poruszać się niemal intuicyjnie. Prosta baza książek może stanowić bogate źródło pomocne przy pisaniu wypracowań.CALC- ARKUSZ KALKULACYJNY


Możliwość importu plików z ogromnej ilości programów w tym Excela XP i wcześniejszych!

Możliwość używania danych z szerokiej gamy baz danych i łatwego manipulowania nimi dzięki technologii DataPilot.

Możliwość tworzenia formuł o dowolnych nazwach na przykład "sprzedaż - koszty".

Przejrzysty i łatwy do opanowania interfejs podobny do tego z MS Excel.

Świetne narzędzia do budowania wykresów 2D i 3D.

IMPRESS - PROGRAM DO PREZENTACJI


Możliwość importu plików z ogromnej ilości programów w tym PowerPointa XP i wcześniejszych!

Dzięki funkcji AutoLayout masz pewność, że twoje prezentacje wyglądają profesjonalnie.

Różne efekty animacji przejść między slajdami sprawią, że będzie ona zawsze przykuwała uwagę.
<< Powrót na początek

>> webmaster | >> prawa autorskie | >> napisz do autora | >>hosting: Linkor.com.pl