strona główna pakiet biurowy system operacyjny przeglądarka www dlaczego za darmo? autor stronyPO CO CZEKAĆ?

Mozilla uruchamia się dużo szybciej niż Internet Explorer. Dzięki funkcji szybkiego startu zawsze masz błyskawiczny dostęp do przeglądarki internetowej, programu pocztowego, książki adresowej i graficznego edytora stron www.
Co więcej, same strony ładują się znacznie szybciej niż w przeglądarce firmy Microsoft - przekonaj się sam!

PANELE

Dzięki funkcji paneli możesz w jednym oknie przeglądarki mieć otwartych parę stron internetowych. Dzięki temu udogodnieniu przeglądanie stron www jest sprawniejsze i.. naprawdę wygodne!

Aby otworzyć nowy panel wystarczy użyć kombinacji klawiszy ctrl+t lub wykonań odpowiedni gest myszką.GESTY

Pomyśl, że wykonując parę ruchów myszka (np. W górę potem w prawo) możesz "sterować" swoją przeglądarką.. W Mozilli jest to możliwe. Dzięki fantastycznej funkcji gestów możesz w ułamku sekundy wykonać dowolną czynność!BLOKADA WYSKAKUJĄCYCH OKIEN I REKLAM

Denerwują Cię strony, które otwierają małe okienko z reklamą za każdym razem, gdy je odwiedzasz? Dzięki wbudowanej w Mozillę blokadzie wyskakujących okien możesz pozbyć się ich na zawsze wybierając w preferencjach odpowiednia opcję. Możesz także pozbyć się bannerów czy to w formacie flash czy jakimkolwiek innym. Wystarczy, że zainstalujesz plugin ze strony bannerblind.mozdev.org
A CO Z FLASHEM, JAVĄ i ŚCIĄGANIEM PLIKÓW?

MozillaPL bez problemu otworzy strony zawierające animacje w formacie flash, czy obrazek w prawie każdym ze stosowanych standardów.

Mozilla w pełni obsługuje Javę - nie musisz rezygnować z czatowania czy odwiedzania swoich ulubionych stron! Wystarczy, że pobierzesz stąd i zainstalujesz Java Runtime Enviroment. To takie proste!

Przeglądarka Mozilla zawiera wbudowanego menedżera pobieranych plików. Możesz wstrzymywać ściąganie pliku a potem je kontynuować. Jeżeli chcesz używać swojego ulubionego programu - nie ma sprawy. Wystarczy, że pobierzesz ze strony jego producenta odpowiedni plugin.
<< Powrót na początek

>> webmaster | >> prawa autorskie | >> napisz do autora | >>hosting: Linkor.com.pl