strona główna pakiet biurowy system operacyjny przeglądarka www dlaczego za darmo? autor strony

PO CO TA STRONA?

Witrynę tą przygotowałem z myślą o ludziach zaczynających swoją przygodę z Wolnym Oprogramowaniem. Mam nadzieję, że zawarte tutaj informacje będą pomocne i przekonają część z odwiedzających do zrezygnowania z komercyjnych programów na rzecz Linuksa, OpenOffice, Mozilli itp. Świetnie by było gdybyście odsyłali ludzi chcących dowiedzieć się co to "to całe oprogramowanie GPL" tutaj :)TROCHĘ O MNIE

Z oprogramowaniem opensource jestem związany (jeżeli tak to można nazwać) od 2-ch lat kiedy to zainstalowałem jedną z wcześniejszych wersji Mandrake. Potem przyszedł czas na Mozillę i OpenOffice.org. Kiedy te dwa ostatnie programy ukazały się w wersji 1.0 a KDE stało się coraz ładniejsze - pomyślałem, że nie ma przeszkód a by IE, Win i MS Office zastąpić ich darmowymi odpowiednikami. Wtedy też wpadłem na pomysł stworzenia strony takiej, jak ta. Liczę na Waszą współpracę. Jeżeli znajdziecie jakieś błędy, chcielibyście coś dodać czy podrzucić jakikolwiek pomysł, piszcie: eczajnik@wp.pl. Dziękuję też za każdy link.


STRONA WWW DLA CIEBIE

Jeżeli podoba Ci się ta strona a chciałbyś zaistnieć w sieci - zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie tworzenia i opieki nad stronami www. Zajmuje się tym od około 2,5 roku, dotychczas opanowałem HTML, CSS, PHP, MySQL, GIMP'a i Adobe Photoshop. Jeżeli zależy Ci na niedrogiej i eleganckiej witrynie internetowej - skontaktuj się ze mną poprzez e-mail: eczajnik@wp.pl, gadu-gadu: 1973240 lub Jabbera: eczajnik@jabber.wp.pl. Gwarantuję niskie ceny i profesjonalne wykonanie.

>> webmaster | >> prawa autorskie | >> napisz do autora | >>hosting: Linkor.com.pl